Trwała ondulacja

Nie jest tajemnicą, że lata 80. powracają w branży kosmetycznej i fryzjerskiej.
W rzeczywistości trwała może być sekretem do osiągnięcia tych nieuchwytnych fal „supermodelki, która właśnie się obudziła”, bez większego wysiłku.
Dawno już minęły afro, mocne fale, nowoczesna trwała jest całkowicie łagodniejsza.
Trwała to fryzura wykonywana przez poddanie włosów chemikaliów, aby uzyskać trwałą kręconą lub falistą teksturę. Dodaje to włosom objętości. W przeciwieństwie do wcześniejszych trwałych, nowoczesne techniki dają Ci możliwość wyboru, jaki rozmiar loków lub fal chcesz osiągnąć. Świetnym rozwiązaniem jest mokra włoszka trwała , która na długich włosach wygląda fascynująco.

Salon urody i fryzury

Od fal, po obszerne afro i zwinięte grzywki, możesz teraz łatwo uzyskać efekt którego oczekujesz.
Stworzony efekt loków trwa właściwie od kilku miesięcy do roku – nie na zawsze. Oczywiście rzeczywisty czas trwania trwałej ondulacji zależy od rodzaju włosów.
Trwałe włosy są świetne, ale nie są dla wszystkich. Ważne jest, aby przed uzyskaniem trwałej przedyskutować z fryzjerem typ włosów, pielęgnację i pożądane loki. Będzie również w stanie pomóc ci określić, jaki rodzaj rozwiązania w zakresie trwałej ondulacji i cięcia będzie najlepsze dla pożądanych rezultatów. Podobnie jak większość zabiegów kosmetycznych, życie trwałej ondulacji zależy w dużej mierze od tego, jak dbasz o nią w domu. Dbając o nią odpowiednio możesz się cieszyć swoją fryzurą znacznie dłużej. Czasem warto warto poświęcić włosom nasz cenny czas.

You may also like...