Bez nici dentystycznych.

Poszukujesz idealnego prezentu? Doskonale wybrałeś. W dzisiejszych czasach rozwój technologii pozwala zadbać o zdrowie w 100%. Bez nieprzyjemnych wizyt u stomatologa, szybko i sprawnie sam wyczyścisz przestrzenie międzyzębowe. Nie wiesz o czym mowa? Tak irygator dentystyczny.

Irygatory do zębów – co to jest?

W kilku słowach są to niewielkich rozmiarów urządzenia, które służą do czyszczenia przestrzeni międzyzębowych i innych trudnodostępnych miejsc z resztek pokarmowych, bakterii oraz płytki nazębnej. Wykorzystanie tego sprzętu pomoże oczyścić jamę ustną szybko i sprawnie. Nie lubisz nici dentystycznych, przerażają Cię szczoteczki międzyzębowe, teraz masz wybór. Nic Cię już nie usprawiedliwi.

Rodzaje irygatorów

Ogromny wybór różnych urządzeń daje wiele możliwości. Na rynku spotykamy dwa rodzaje irygatorów dentystycznych: stacjonarne i przenośne. Budowa ich jest bardzo prosta, zbiornik z wodą zakończony dyszami, przez które wypływa płyn pod ciśnieniem. Nie wszystko jest takie same, charakteryzują się podstawowymi różnicami w wielkości i skuteczności oczyszczania.
Irygatory do zębów stacjonarne
Niewielkie urządzenie umieszczane jest na dużych stacjach dokujących, wyposażone są w zbiornik o pojemności około 600ml. Pozwalają one na użycie dużego ciśnienia, pozwala to efektywnie oczyścić jamę ustną.
Irygatory do zębów bezprzedowodwe
Model prawie turystyczny, zasilany jest bateriami lub akumulatorem. Jednak charakteryzują się dużo niższym ciśnieniem wypuszczania cieczy. Zbiornik na płyn umieszczony jest w trzonku, co nie pozwala to na zbyt duże zgromadzenie środka czyszczącego.

Urządzenia produkowane są przez znane marki na świecie, sprawdzeni producenci to dodatkowa zaleta tych mało znanych aparatów. Osoby, które użytkują irygatory dentystyczne przez dłuższy czas zauważają stanowczą poprawę w obrębie jamy ustnej. Mniejsza próchnica, a także zmniejszenie obrzękniętych dziąseł, a także mniejsze ich krwawienie. Zalet można wymieniać dużo więcej. Każdym musi sam wypróbować, co jest odpowiednie dla niego. Sprzęt jest dopełnieniem tradycyjnej szczoteczki do zębów. Nigdy tak dokładnie za pomocą wielu ruchów nie oczyścisz swoich zębów, jak korzystając z irygatora.

Gdzie kupić?

Internet, markety, apteki wiele innych punktów. Zróżnicowane ceny, odpowiednie na każdą kieszeń, sprzęt z wyższej i niższej półki cenowej. Raz użyty irygator już nigdy nie opuści Twojej łazienki, a Ty będziesz poszukiwać lepszego, droższego modelu dla siebie, który w 100 procentach spełni Twoje oczekiwania.

 

Możesz również polubić…