Ekskluzywny prezent

Okazji jest wiele. Urodziny, imieniny, dzień kobiet, dzień mężczyzn, walentynki. Niezależnie od daty, zawsze pragniemy, by nasz prezent był wyjątkowy i wprawił obdarowywaną osobę w jak największy zachwyt. Niełatwo jednak podołać temu zadaniu, wiele prezentów jest nietrafionych. Całe szczęście istnieją takie podarunki, które przypadną do gustu nawet najbardziej wybrednym osobom.

Pragnienie piękna

Każdy chciałby być wiecznie młody i mieć nieskazitelne ciało. Przy doborze prezentu warto pójść tym tropem. Ogromną popularnością cieszą się kupony podarunkowe, obejmujące usługi z zakresu dbania o wygląd. Każdy salon urody z radością zaoferuje nam piękną, ekskluzywnie wystylizowaną kartę prezentową. Może ona obejmować wszelkiego rodzaju zabiegi na twarz, doskonale relaksujący masaż czekoladą, kilka sesji depilacji laserowej, wykonanie wymarzonego makijażu na romantyczny wieczór, a nawet metamorfozę fryzury. Wszystko zależy od tego, co dany salon urody posiada w swojej ofercie. Mężczyźni nie powinni czuć się pominięci, w salonach jest szereg usług dostosowanych do potrzeb panów. W końcu nie tylko kobiety pragną nieskazitelnej, naturalnie pięknej cery. Mężczyźni coraz częściej decydują się również na zabiegi trwałego usuwania owłosienia, na przykład z klatki piersiowej lub pod pachami. Jeżeli jednak mamy do czynienia z tradycjonalistą, który takie zabiegi uznałby za obrazę męskości, z czystym sumieniem możemy wybierać kupony podarunkowe obejmujące wszelkiego rodzaju masaże.

Głodny intelekt

Dla osób, które salon urody wolałyby z różnych względów omijać szerokim łukiem, również możemy mieć coś w zanadrzu. Większość księgarni stacjonarnych i internetowych oferuje kupony podarunkowe umożliwiające osobie obdarowanej zakup literatury za określoną kwotę. Może to być 30, 50, 100, a nawet 200 złotych, zależy ile możemy na to przeznaczyć i jak dużo dana osoba jest w stanie przeczytać w określonym czasie. Jednak takie kupony podarunkowe z reguły są ważne przez jeden rok, więc tak naprawdę nawet kupony za większe kwoty nie powinny mieć kiedy się zmarnować. Zdecydowaną zaletą tego rodzaju prezentu jest jego nieprecyzyjność. Nie musimy wiedzieć, jakie w danym momencie książki są pragnieniem bliskiej osoby. Często za takimi pragnieniami ciężko nadążyć, szczególnie jeśli mamy do czynienia z ambitnym molem książkowym, a sami zaliczamy się raczej do umiarkowanych czytelników. A nasz obdarowany będzie przeszczęśliwy możliwością wyboru i z pewnością na widok takiego prezentu oczy zabłysną mu radością i tysiącem pomysłów.

Co jest naprawdę ważne

W całym tym prezentowym zamieszaniu należy pamiętać przede wszystkim o tym, że liczy się symbolika podarunku. Nie jest wcale najważniejszym sam darowany przedmiot, a nasza dobra intencja, pamięć i pragnienie uszczęśliwienia drugiej osoby. Sam fakt, że wręczamy drugiej osobie cokolwiek, z jakiejś okazji bądź bez okazji, daje jej do zrozumienia, iż zależy nam na niej i chcemy, by czuła się w naszym towarzystwie szczęśliwa.

 

Możesz również polubić…