Jak otworzyć butik franczyzowy?

Chcesz założyć własny biznes i prowadzić butik? Franczyza będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem! To model biznesowy, w którym otrzymujesz gotowe strategie, szkolenia i wsparcie na każdym etapie rozwijania firmy. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak otworzyć butik franczyzowy pod skrzydłami marki GPoland.

Butik franczyzowy: od czego zacząć?

Od czego najlepiej zacząć przygodę z franczyzą odzieżową? Pierwsze kroki obowiązkowo skieruj do doradcy wybranego franczyzobiorcy. Specjalista, po rozmowie i analizie Twoich potrzeb, przygotuje najlepszą propozycję modelu współpracy. W GPoland masz bowiem do wyboru różne możliwości, na przykład: sklep z jedną lub kilkoma markami oraz sklep multimarkowy Made in G, który jest autorską koncepcją GPoland.

Jeśli nie masz jeszcze wyrazistej wizji, jaką markę chcesz promować i na której najbardziej się skupić, udaj się do modowego kombinatu GPoland w Warszawie. Showroom to miejsce pełne inspiracji – zapoznasz się tam z najnowszymi kolekcjami znanych marek i dowiesz, które brandy warto promować w Twojej okolicy. Poznasz też specjalistów branży fashion, którzy doradzą Ci, jak otworzyć butik franczyzowy.

Jak przygotować start butiku w modelu franczyzowym

Jak założyć odzieżowy butik? Franczyza nie jest skomplikowana! Działasz komfortowo i bez stresu, bo wiesz, że masz do dyspozycji pomoc profesjonalistów. Po podpisaniu umowy z franczyzodawcą otrzymujesz pełne wsparcie w zakresie wyboru lokalu, możesz też liczyć na doradztwo podczas negocjacji wysokości czynszu (jeśli nie dysponujesz własnym lokalem na prowadzeniem działalności).

Po wybraniu lokalizacji i ustaleniu warunków wynajmu zaczynasz działać: GPoland podsuwa Ci gotowe know-how dotyczące aranżacji, zatowarowienia, visual merchandisingu. Franczyzodawca zapewnia Ci też pomoc w rekrutacji pracowników, szkolenia sprzedażowe i wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów. Jak widzisz, założenie i prowadzenie butiku w modelu franczyzowym nie jest trudne – wystarczy chęć do działania, kapitał początkowy i minimum wiedzy na temat świata mody.

Możesz również polubić…