Poziom zabezpieczeń rynków walut krypto- niezbędne podstawy.

Bezpieczeństwo platform giełdowych – historia

Za każdy razem należy dokładnie zapoznać się z kosztami uczestnictwa na wybranej giełdzie oraz zaakceptować jej regulamin. Każda giełda kryptowalut posiada własny wewnętrzny regulamin praw i obowiązków uczestnika. Właśnie w regułach danego portalu określone zostają- wysokość prowizji, wolumen transakcji rejestrowany przez giełdę (łatwość jego użycia i bezpieczeństwo z nim związane).
W szczególności wszystkie elementy, które mogą pomóc w zapewnieniu ochrony środków transakcyjnych.
Giełda kryptowalut przede wszystkim powinna oferować, np. uwierzytelnienie wielopoziomowe nazywane 2FA. Również kluczową i ważną dla traderów będzie informacja dotycząca mnogości występujących par kryptowalut. Na rynku platform w dalszym ciągu mają miejsce liczne włamania hakerów. Także dlatego powinno sprawdzić, jaki przedsiębiorstwo jest właściciele konkretnej platformy, w tym też jego typ (jeśli spółka, to jest gdzie ona zarejestrowana).
Warto dokładnie dowiedzieć się czegoś o osobach zarządzające/ właścicielach danej giełdy, czyli czy są to osoby jawne i możliwe do odnalezienia w mediach społecznościowych, np. na Facebook, Instagram, LinkedIn…. etc.

Przy jakiejkolwiek inwestycji szalenie ważne jest zawsze- bezpieczeństwo inwestycji.
Należy o tym pamiętać zawsze i wszędzie.

Więcej znajdziesz na coincasso 

Możesz również polubić…