W jaki sposób typować liczby w grach Totalizatora Sportowego?

Obecnie wiele osób decyduje się na wykupienie zakładu w grach Totalizatora Sportowego. Gracze typują liczby różnymi metodami. Wielu z nich decyduje się na grę metodą chybił trafił, część z nich woli jednak wybierać liczby samodzielnie. Co można wziąć pod uwagę wybierając konkretne numery z puli?
Wiele osób uważa, że można przewidzieć niektóre numery padające w grach Totalizatora Sportowego. Szczególnie w takich grach jak multi multi czy keno gracze często biorą pod uwagę liczby powtarzające się. Dla osób, które stale wysyłają zakłady prześledzenie poszczególnych losowań nie jest czymś trudnym, jednak dla nowego gracza może to być spory problem.

 

W przypadku takiej gry jak multi multi statystyki dostępne są na niektórych stronach internetowych. Można tam znaleźć najczęściej padające liczby z ostatnich 100, 200 a nawet wszystkich losowań. Choć według matematyków taka metoda typowania nie jest bardziej pewna niż inne, to jednak wiele osób uważa, że istnieją pewne prawidłowości, które pomagają przewidzieć kilka liczb, które zostaną wylosowane w krótkich odstępach czasu. Trzeba jednak pamiętać, iż prawdopodobieństwo trafienia wszystkich dziesięciu liczb jest nadal niewielkie i może pomóc tu tylko szczęście.

Możesz również polubić…